Şimdi Bir Dökme
Teklifine mi ihtiyacınız var??

GÜÇLÜ ORTAKLIK

Navitrans Acenteliği
&
AAL Shipping

Ofisimizde çalışan deneyimli ve uzman ekiplerimiz, tüm operasyonel ihtiyaçlarınız için günün her saatinde hizmet sağlamaktadır. Başta proje kargoları olmak üzere tüm kargo

Image

NAVITRANS & AAL PARTNERSHIP

Profesyonel Ortaklık

Navitrans Kiralama departmanı, kuru yüklerinizin konteynere alınamadığı durumlarda hizmetinizdedir.

Özel ağır yük/proje yükünüz güvenli bir şekilde yüklenmekte ve teslim edilmektedir. Deneyimli ekibimiz geliştirdikleri ilerici çözümlerle, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır.

Navitrans operasyon ekibi, bakım, onarım ya da yük idaresi gibi tüm aşamalarda yanınızda olarak uçtan uca hizmet sağlar.

AAL'de Navitrans'ı ziyaret edin
NAVITRANS & AAL ORTAKLIĞI

Dünya çapında
Servis Ağı

Navitrans, AAL'in dünya çapındaki servis ağıyla, Türkiye'den çıkan, Türkiye'ye varan veya sınır ötesi ticaret için geçiş yapan tüm hatlarda müşterilerine hizmet verebilmektedir. Büyük metrekare veya hacimlere ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, AAL’in 110 ila 700 ton kaldırma kapasiteli vinçlerle donatılmış, tramp yelkenli, büyük MPP gemilerin gemilerini de kullanılabilmektedir.
AAL Web Sitesini Ziyaret Edin
Image
NAVITRANS & AAL ORTAKLIĞI

Güvenilir Ortaklar
En İyi Çözümler

Dökme Yük ve Proje Kargo Kiralama ekibimiz, ağır tonajlı ve büyük boy yüklerinizin, güvenilir çözüm ortağı AAL Shipping ve en iyi taşıma çözümleri sayesinde hedefinde ulaşmasını sağlamaktadır.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
NAVITRANS & AAL ORTAKLIĞI
Güçlü Ortaklık
Breakbulk ve Proje Kargo Kiralama ekibimiz fazla kilolu ve büyük boy yüklerinize yardımcı olur kargo, en iyi nakliye çözümleri ve güvenilir ortaklar AAL Shipping ile evini bulacaktır.
Image

AAL Güzergah Haritaları

AAL rota haritalarına gitmek için lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayın
Image
AAL Sefer Tarifeleri
AAL yelken programlarına gitmek için lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayın
Image
AAL Filosu ve Gemi Detayları
AAL filosu ve gemi detaylarına gitmek için lütfen aşağıdaki butona tıklayın
AAL Hizmetleri
Image

AAL HİZMETLERİ

Kiralama Çözümleri

Kiralama Çözümlerimiz, müşterilerimize mevcut hat rotalarının çok ötesine uzanan, kesintisiz ve kişiye özel küresel nakliye hizmetleri sunar. Şirketin dünyanın en büyük ve en zorlu endüstri sektörlerinden bazılarına yönelik dökme ve ağır yük elleçleme ve taşıma konusundaki 20 yıllık uzmanlığından yararlanan, Her yolculukta maksimum güvenlik ve optimum verimlilik sağlıyoruz.

Bu hizmetler AAL'nin sahip olduğu ağır yük gemilerinden, çok amaçlı gemilerden ve kiralanan dış tonajdan yararlanıyor ve dünya çapında çok sayıda limana seferler gerçekleştiriyor; yüksek yük taşımacılığı yapıyor - petrol veamp; gaz, inşaat, rüzgar enerjisi, tarım ve eğlence.

AAL Web Sitesini Ziyaret Edin