ROTANIZI AYDINLATAN LOJİSTİK ORTAĞINIZ

Acentelik, Kiralama ve

Projede Güvenilirlik ve Uzmanlık

Temsilcisi olduğumuz
değerli iş ortaklarımız

Image
Image
NAVITRANS ACENTELİK HİZMETLERİ
Acentelik Hizmetleri
Navitrans Acente operasyon departmanı, Çanakkale ve İstanbul Boğazlarından geçen gemilerin transit geçişleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri sağlamaktadır. Tüm formaliteleri gemi gelmeden önce düzenleyerek, geçişlerin sorunsuz, hızlı ve güvenli olması için yetkilileri bilgilendirmektedir.
ImageImage
Tersane Acenteliği
Tuzla ve Yalova tersanelerinde gemi tamiri ve kuru havuza çekme dönemlerinde, İzmir ve İstanbul’da bulunan kendi ofislerimizden tam acentelik hizmeti sağlamaktayız.
Ayrıntılı Bilgi
ImageImage
İdari Hizmetler
Navitrans Acenteliği Türk Limanlarında veya Türk Boğazları geçişlerinde tüm gemilere hizmet vermektedir.
Ayrıntılı Bilgi
ImageImage
Koruyucu Acentelik Hizmetleri
Gemi sahiplerine, yük sahiplerine, operatörlere ve gemi kiralayanlara Türk Limanları ve Türk Boğazları geçişlerinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü koruyucu acentelik hizmetlerini sağlamaktayız.
Ayrıntılı Bilgi
NAVITRANS ACENTE HİZMETLERİ
Liman Acenteliği
Navitrans, tüm Türkiye limanlarında kendi ofisi ve biniş/alt acentaları ile hizmet vermektedir. Ana ofisimizde çalışan deneyimli ve uzman ekiplerimiz, tüm operasyonel ihtiyaçlarınız için günün her saatinde hizmet sağlamaktadır. Başta proje kargoları olmak üzere tüm kargo yükleme ve boşaltma süreçlerinde, araçlara tam destek verilmektedir.
Daha fazla gör
Image

Genel Kargo

Image

Proje Kargoları

Image

Tahıl Kargoları

Image

Kömür, Maden, Cevher

Image

Çeşitli Gübreler

Image

Petrol Ürünleri Kimyasalları ve Yağlar

Navitrans her tip ve büyüklükteki
gemiye hizmet vermektedir.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
NAVİTRANS ACENTELİK HİZMETLERİ
Transit Taşımacılık Acenteliği
Navitrans Acentelik operasyon departmanı, Çanakkale ve İstanbul Boğazlarından geçen gemilerin transit geçişleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri sağlamaktadır. Tüm formaliteleri gemi gelmeden önce düzenleyerek, geçişlerin sorunsuz, hızlı ve güvenli olması için yetkilileri bilgilendirmektedir.
Daha fazlasını keşfet
Image
Mürettebat Hizmetleri ve Bakım & Onarım

Navitrans Acentelik Hizmetleri, mürettebat değişimi ve tıbbi bakım gibi gerekli mürettebat hizmetlerini üstlenir. Buna ek olarak, ek malzeme sağlayarak ve küçük onarımlarla da ilgilenerek geminizin ihtiyaçlarını karşılar.

Image
Image
Geçiş Kılavuzları

Gemi Trafik Hizmetleri çerçevesinde mevzuata, gemi durumuna, hava durumuna ve benzeri değişkenlere göre günlük geçiş programlarını düzenliyor; kaptana / operatörlere talep, ek geçiş bilgileri ve günlük programlar hakkında bilgi veriyoruz.

Image
Image
NAVITRANS KİRALAMA
Kiralama
Mal ve yolcu taşımak için gemilerin düzenlenmesini ve kiralanmasını içeren gemi kiralama, denizcilik sektörünün önemli bir yönüdür. Gemi sahiplerinin, operatörlerin ve gemi kiralayanların, gemi kullanımının şartlarını, koşullarını ve yükümlülüklerini ana hatlarıyla belirleyen, charter olarak bilinen anlaşmalar oluşturma süreci olarak hizmet eder.
Kuru Dökme Yük ve Proje Kiralama
Navitrans Acentelik Hizmetleri, ağır yük ve proje kargo operasyonlarında 10 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. 1. Sınıf Proje kargo gemilerine ve operatörleri tarafından tercih edilen firmamız her türlü ağır yük operasyonunu titizlikle yürütmektedir.
Daha fazlasını keşfet
Image
Kuru Yük Kiralama
Navibulgar'ın Türkiye acentası ve temsilcisi olan Balkan & Black Sea Shipping İstanbul, , Navibulgar'ın kullanışlı büyüklükteki gemilerine hizmet vermektedir
Image
Proje Kiralama
Proje kargonuzun gerekli tarih ve destinasyonlarda AAL tonajının bulunmaması durumunda, her zaman çözüm sunarak sizlere yardımcı olmaya hazırız.
NAVITRANS ACENTELİK HİZMETLERİ
Ortaklıklar
Küresel lojistik uzmanları Navibulgar ve AAL Shipping'i gururla temsil ediyoruz. Birlikte, sizi geniş bir uluslararası taşımacılık uzmanlığı ağına bağlayarak, yenilikçi nakliye çözümlerinden oluşan bir dünyayı doğrudan kapınıza getiriyoruz.
Image
AAL Nakliye
Dökme Yük ve Proje Kargo Kiralama ekibimiz, ağır ve büyük boy yüklerinizin varış noktasına sorunsuzca ulaşmasına en iyi taşıma çözümleri ve güvenilir AAL ortaklarıyla yardımcı olur.
Ayrıntılı Bilgi
Image

Navibulgar

Gemi sahiplerimizin talep ettiği/ihtiyaç duyduğu durumlarda Navibulgar gemilerine tüm Türk liman ve devlet geçişlerinde tam acentelik hizmeti verilmektedir.
Ayrıntılı Bilgi