Kuruyük ve Proje
Kiralama

NAVITRANS
Kiralama Hizmetleri
Navitrans, hem Kuru Yük hem de Proje kargoları için kapsamlı kiralama hizmetleri sunarak benzersiz nakliye ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar. Bu sektörlerdeki uzmanlığımız ve küresel erişimimiz, kargonuzun en yüksek hassasiyet ve verimlilikle taşınmasını sağlayarak Navitrans'ı güvenilir ve stratejik kiralama hizmetleri için tercih ettiğiniz ortağınız haline getirir.
Image

NAVITRANS KİRALAMA HİZMETLERİ

Kuru Yük

Navitrans ile Balkan & Black Sea Shipping İstanbul aynı kiralama ekibiyle hizmet vermektedir. Balkan & Black Sea Shipping İstanbul, Navibulgar'ın Türkiye acentası ve temsilcisi olarak, Navibulgar'ın kullanışlı büyüklükteki gemilerine hizmet sağlamaktadır.

Kiralama ekibi 1000 dwt'luk kosterlerden, River tiplerine ve Handy/Handymax'a kadar her boyuttaki gemiyi her türlü tonajda sabitlemektedir. Kiralama ekibimiz, sabitleme sürecinin her adımında müşterilerine destek vermektedir.

Bize Ulaşın

NAVITRANS KİRALAMA HİZMETLERİ

Proje

Bir proje kargosunun gerekli tarih veya destinasyonlarında AAL tonajının mevcut olmaması durumunda Navitrans, müşterilerine her zaman çözüm konusunda yardımcı olmaya hazırdır.

Ekip, her türlü veya proje yükleri, yatlar, IMO yükleri ve diğer özel ağır veya gabari dışı yükler konusunda rehberlik sağlamaktadır.

Bize Ulaşın
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image